הדברה למשק הבית הפרטי

מיהו המזיק שמפריע את שלוותכם וטורד את מנוחתכם? מסתבר שמספר התשובות לשאלה רב מהצפוי. עקיצות יתושים, זמזום הזבובים, תיקנים מהלכים בבית כבתוך שלהם, עכברים מכרסמים מזון וחפצים, לשלשת יונים פשפשים במיטה, נמלים חודרות דרך הסדקים בקירות, פרעושים (על הכלבים ולא רק), צרעות מעופפות מבעד לחלון הפתוח….  מעצבן ? בוודאי. מציק ומטריד? בלי ספק. וכמובן יש נזקים חמורים יותר כמו לכלוך, עקיצות, נשיכות וסכנת הדבקה במחלות. אין ספק שכדאי ורצוי להיפטר מהבעיה אבל.. אם ניסיתם לחסום טור נמלים, להוציא פשפשים מהמזרון או ללכוד מכרסם אתם יודעים בוודאי שהמשימה קשה ביותר ורוב הסיכויים שההצלחה זמנית בלבד והם יחזרו… מה עושים?

 

מזמינים הדברה – מה חשוב לדעת?

יש להתאים לכל מזיק את שיטות ההדברה, ציוד ההדברה וחומרי ההדברה המתאימים על מנת להבטיח תוצאות טובות לתהליך. חשוב מאוד לשמור על בטיחות יושבי הבית – בני אדם ובעלי חיים. על המדביר להשתמש אך ורק בחומרים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה . על פי כל התקנים הקיימים ולהיות מוסמך להדברת המזיקים בהם הוא מתכוון לטפל.

חברת אגרוטל – הדברת מזיקים למשק הבית הפרטי

צוות חברת אגרוטל מספק שירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר עם מחויבות לתוצאות מעולות ומהירות  לדירות, בתים פרטיים, ובניינים משותפים (ועד בית). אנו מספקים פתרונות לסוגי מזיקים רבים:  הרחקת יונים, הדברת מכרסמים, ריסוס נגד ג'וקים, הדברת חרקים מסוגים שונים וכל זאת בהתאמה לתקנים החדשים תוך שימוש בציוד ההדברה ובשיטות העדכניות ביותר. חומרי ההדברה שלנו בטוחים, אינם מזיקים, ומאפשרים חזרה לשגרת חיי הבית זמן קצר לאחר סיום ההליך.

לאחר ההדברה

נלווה אתכם גם בהמשך הדרך. תקבלו מאיתנו מידע מפורט על סוגי החומרים בהם השתמשנו והסברים כיצד לנהוג לאחר ביצוע הליך ההדברה.

אנו משוכנעים שתהיו מרוצים מהשירות ומהתוצאות ונספק לכם כמובן תעודת אחריות.

אגרוטל הדברות מבצעת את כל סוגי ההדברה הקיימים תוך התמחות בהתאמת סוג הטיפול לסוג המזיק ורמת המפגע. אז אם המזיק כבר התמקם אצלכם בבית ואתם מאזור המרכז, גוש דן או השפלה-תרימו טלפון.

אנחנו בדרך אליכם!